Jak mówi staropolskie przysłowie: "Chrzest polewaj wodą, wesele – wódką, a pogrzeb – płakaniem". Skupmy się w tym momencie na weselu... 

Największa impreza w życiu to wesele

Po tym, jak pójdziesz do ołtarza i poślubisz swoją ukochaną, drugą połówkę, rozpocznie się największa impreza w Twoim życiu! Przyjęcie weselne to dobre jedzenie, śmietanka towarzyska złożona z zaproszonych gości, rewelacyjna muzyka i last but not least - alkohol!   A jaki alkohol możemy mieć na myśli jeżeli chodzi o stare, dobre, polskie weselisko? Oczywiście wódkę.

Wódki na weselu nie może zabraknąć

To prawda stara jak stary jest świat. Wódka to rzecz, której nie może zabraknąć na polskim weselu. Polacy są ponadto zaprawieni w boju i dobrze wiedzą, żeby nie mieszać różnych alkoholi. Numer jeden w menu - poczciwa czysta! Jeśli więc chcesz zorganizować, a następnie przeżyć prawdziwe polskie wesele, trzymaj się wódki. Ile szotów wódki wypija się podczas wesela, to pytanie należy pozostawić bez odpowiedzi. Nie da się tego zliczyć, bo kieliszki natychmiast się ponownie napełniają, a shoty wypija się jeden po drugim. W końcu śpiewką, która słyszana jest najczęściej w trakcie zabawy weselnej jest nieśmiertelne: "a teraz idziemy na jednego".  Pomiędzy takimi strzałami nie można zapominać o stosownej zakąsce, to pomaga... 

Najlepsze miejsce do zakupu wódki

Skupmy się jednak na meritum. jeżeli przygotowujesz weselisko, to najlepszym miejscem do zakupu wódki będzie zdecydowanie hurtownia alkoholi. Nie da się zakłamywać rzeczywistości - w detalu jest znacznie drożej niż w hurtowni. Niemniej istotną sprawą jest samo podejście do właściwego wyboru wódki. Oczywiście nie każdy jest smakoszem tego trunku, który po pierwszym kieliszku doceni smak, aromat i miękkie odczucie na podniebieniu. Jest jednak kilka uwarunkowań, które pozwalają na dokonanie trafnego wyboru. Tak naprawdę jedyne dwie rzeczy determinują wrażenia smakowe ze spożywania wódki : pszenica i woda. Gorzelnicy wiedzą najlepiej, że choć ziemniaki są nadal używane do produkcji tego alkoholu, to jednak idealnym sposobem na zrobienie smakowitej i czystej wódki, która wymaga mniej destylacji, jest dodanie pszenicy. I nie wystarczy do tego byle jaka pszenica - im lepsza jej jakość, tym lepsza jakość wódki. Oczywiście nic nie przeszkadza w tym, aby zdecydować się na wódkę żytnią, jęczmienną czy wyborową, pędzoną na spirytusie. Ich także dotyczy ta sama zasada co do jakości trunku.


W związku z powyższym nie warto polegać tylko na własnym nosie, ale zwrócić się o profesjonalną poradę do zawodowców. Hurtowniawodki to miejsce, gdzie można dokonać tego jedynego, właściwego wyboru i skonsultować go ze specjalistą. Doradzi on jaką wódkę wybrać i  podpowie też, jaka ilość będzie odpowiednia na organizowane wesele. Nasza hurtownia wódki działa wysyłkowo na terenie całej Polski. W asortymencie posiadamy bogatą ofertę wódek i innych alkoholi, które zapewnią doskonałą zabawę podczas przyjęcia weselnego. Można wybierać pomiędzy klasycznymi alkoholami czystymi a wódkami kolorowymi.  

Jaka wódka na wesele?

Każdy koneser znajdzie u nas coś dla siebie. Nie można zapominać, że wódka na wesele to tak naprawdę bogactwo rozmaitych smaków i aromatów. Istotne jest także umiejętne parowanie jej z serwowanymi na stole weselnym potrawami. Wybrać delikatnego Stocka, czy może bardziej drapieżną "Finlandię". Zaufać "Panu Tadeuszowi" czy może zanurzyć się w subtelnym smaku wódki "Słowacki"? Dla każdego coś dobrego! W naszej hurtowni wódka na wesele w każdej cenie i w każdym smaku. Więcej dowiesz się odwiedzając naszą stronę.


Pozostaje już tylko zawołać "gorzko, gorzko", polać kolejkę i niech gra muzyka!