Wielkim krokami, coraz szybciej zbliża się ten najważniejszy dzień? Zastanawiasz się nad każdym szczegółem i tym  w co warto zainwestować, a w co nie? Bez dwóch zdań jednym z ważniejszych punktów jest alkohol na wesele!

Alkohol na weselu to nasza tradycja

W naszej kulturze nie ma innej możliwości niż ugoszczenie alkoholem. Od niepamiętnych czasów nasi przodkowie popijali procentowe trunki podczas takich wydarzeń, jak ślub. Jest to już tradycja, która jednoczenie bardzo dobrze wpływa na atmosferę i przebieg wydarzenia. Twoi goście, kiedy już troszkę uraczą się wysokoprocentowymi trunkami, będą się lepiej bawić i mniej krępować na przykład przed rodziną, jeśli mówimy o znajomych albo rodziną pana młodego/pani młodej w przypadku bliskich. Poza tym pamiętajmy, że para młoda przybywając na sale, musi zostać przywitana chlebem, solą, ale też wódką! Podobnie oczepiny bez alkoholu również nie mogłyby się odbyć!

Jaki alkohol na wesele zamówić?


Alkohol na wesele może być różny w zależności od indywidualnych preferencji zapraszanych gości, lecz największą popularnością cieszy się czysta wódka. Więc w takim wypadku trzeba zadać sobie to pytanie ile wódki kupić na wesele. Na inne przyjęcia i imprezy zwykle liczy się 0,5l na dwie osoby, jednak w przypadku wesel, które jednak zwykle trwają znacznie dłużej, powinno być liczone co najmniej 0,5l na jedną osobę albo i 0,7l. Jeżeli nawet zostanie Ci jej spora ilość, będzie to świetny prezent dla osób, które wygrają konkurencje w trakcie oczepin, dodatek dla DJa, czy też kierowcy. Z pewnością pozostały alkohol bardzo i szybko się przyda! Oczywiście zawsze znajdą się goście, którzy będą woleli uraczyć się innymi specjałami. Do najczęściej wybieranych przez głównie kobiety należy wino, lecz wiele ludzi sięga chętnie również w stronę nalewek, whisky, czy bimbru. Warto również zadbać o gości, przez których niestety alkohol na weselu nie będzie spożywany. Dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie dla nich w piwa, czy szampany bezalkoholowe. A właśnie! Bardzo ważny produkt, szampan! Jego też nie może zabraknąć!

Jaką wódkę wybrać na wesele?

Teraz pytanie, jaką wódkę wybrać? Na pewno nie powinieneś inwestować w taką, której sam nie lubisz. Skoro nie cierpisz danej wódki, nie serwuj jej swoim gościom. Możesz teraz powiedzieć, że jednak ważna jest odpowiednia cena, to prawda, ale właśnie dlatego najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usług, jakie oferuje nasza hurtownia alkoholi!

Sprawdzona hurtownia alkoholi na wesele

Po pierwsze hurtownia alkoholi sama w sobie oferuje znacznie niższe ceny niż sklepy detaliczne, które niestety muszą narzucać swoją marżę, aby handel przynosił im zyski. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę alkoholi, które świetnie prezentować się będą przy weselnym stole! Wejdź na naszą stronę hurtowniawodki.pl, znajdziesz tam wiele topowych marek w znakomitych cenach! Prowadzimy wysyłkę na terenie całej Polski, dlatego nie musisz się bać, że mieszkasz wiele kilometrów do nas, twoje zamówienie przyjdzie w całości i w wyznaczonym terminie!


Sprawdź nasz asortyment już teraz!